Gael sportok

A következő speciális fogadási szabályok mellett az általános fogadási szabályok hatályosak. A speciális fogadási szabályok azonban elsőbbséget élveznek az általános szabályokkal szemben.

1.) Végső győztesre fogadás Minden fogadás érvényben van, tekintet nélkül a szezon hosszára, helyszínére vagy selejtezőjének formájára.

2.) Mérkőzésre fogadás Ha másképp nem jelezzük, akkor az összes gael sportra tett fogadás csak a rendes játékidőre vonatkozik (beleértve a sérülés miatti időt); Hosszabbítás nem számít bele, hacsak nincs megadva. Ha egy fogadás kifejezetten tartalmazza a hosszabbítást és a mérkőzés a hosszabbítást követően ér véget, akkor a fogadások érvénytelenek. A fogadások csak a hivatalos GAA (Gaelic Athletics Association) eredményei alapján kerülnek kiértékelésre. Amennyiben valamelyik együttes nem játszik, akkor a fogadások érvénytelenek. Ha egy mérkőzés helyszíne megváltozik, akkor a már elhelyezett fogadások érvényben maradnak, amennyiben a hazai csapat még mindig hazaiként lesz megjelölve. Ha egy adott mérkőzésen a hazai csapatot és a vendég együttest felcserélik, akkor az eredeti lista alapján elhelyezett fogadások érvénytelenek lesznek. Az elhalasztott mérkőzésekre vonatkozó fogadások érvénytelenek, kivéve, ha a mérkőzéseket az eredeti kezdési időponttól számított 24 órán belül újra megrendezik és lejátsszák. Az elhalasztott mérkőzésekre vonatkozó fogadások érvénytelenek, kivéve azokat a fogadásokat, ahol a kimenetel már megállapításra került.

3.) Kínálatok a mérkőzésre (beleértve az alternatívákat is) Az összes pontszámot felhasználják az elhelyezett fogadásokhoz (gól = 3, pont = 1).

4.) Dupla eredmény 5-esély Ha egyik/mindkettő eredmény a félidőben vagy a mérkőzés végén döntetlenre áll, akkor minden más eredmény lesz a nyertes fogadás.

5.) Első gólszerző/Utolsó gólszerző/Gólszerzés bármikor Öngól nem számít. Amennyiben először egy öngólt szereznek, akkor a fogadásokat a 2. gólszerző alapján veszik figyelembe. Amennyiben az utolsó gól egy öngól, akkor a fogadásokat az előző gól alapján veszik figyelembe. Első gólszerző/Gólszerző csapat - Azon játékosok, akik csereként lépnek pályára az első gólt követően, vagy akik nem lépnek pályára a mérkőzésen, nem számítanak bele a fogadásba. Utolsó gólszerző - Azon játékosok, akik nem lépnek pályára a mérkőzésen, nem számítanak bele a fogadásba. Gólszerzés bármikor - Azon játékosok, akik nem lépnek pályára a mérkőzésen, nem számítanak bele a fogadásba.

6.) Első pontszerző játék, Utolsó pontszerző játék az 1. félidőben, Első pontszerző játék a 2. félidőben, 2. félidő első pontjai, Utolsó pontszerző játék, 1. pontszerző csapat Beleértve: szabadrúgások, büntetők, 65/45 és az oldalvonali ütéseket/rúgásokat. Öngólok számítanak.

7.) Fogadás félidőre A megadott félidőnek véget kell érnie, hogy a fogadások érvényben maradjanak, kivéve ha egy konkrét fogadásnak a kimenetelét már meghatározták.

8.) 1. gólszerző csapat Öngólok számítanak.

9.) Mindkét együttes szerez egy gólt vagy többet Öngólok számítanak.

10.) Összes gól kínálataiA következők kiértékelésénél számítanak az öngólok:-Összes gól a mérkőzésen, Hazai / Vendég összes gól, Összes gól 6-esély, Hazai / Vendég gólok 5-esély

11.) Első gól és az eredmény Az lesz a nyertes csapat, aki megnyeri a mérkőzést és az első gólt szerezte/nem szerzett gólt/első gólt kapta. Öngólok számítanak.

12.) Mérkőzés összes - Páratlan/Páros Mindkét együttes eredményét összesítik és ezt használják fel a nyertes fogadás meghatározásához. Ha az összesített eredmény nulla, akkor a fogadások érvénytelenek.

13.) Csapat összes - Páratlan/Páros A csapat által elért eredményt veszik figyelembe. Ha a csapat nulla pontot szerez, akkor a fogadások érvénytelenek.

14.) Következő gólszerző csapat Egyik opció sem elérhető.

15.) Ki éri el előbb a 10/15/20/25 pontot Azt a csapatot tekintik győztesnek, amelyik először éri el a 10/15/20/25 pontot (beleértve a gólokat is).

16.) Ki vezet 20/30/40 stb. percet követően a mérkőzésen A mérkőzés meghatározott idejében elért eredményt veszik figyelembe a fogadásnál. Pl. "a 20 perc után ki vezet" fogadásnál azt veszik figyelembe, hogy a játékidő 20:00. percét követően mi az eredmény a mérkőzésen. A játékidő vége előtti elhagyás esetén, minden fogadás érvénytelen, kivéve ha a kiértékelés már megtörtént.

17.) 10 perces fogadás mérkőzés közben A meghatározott 10 perces időtartamot be kell fejezni, hogy a fogadások érvényben maradjanak, kivéve ha az adott fogadás eredményét már megállapították.

18.) Győztes előnye/Győztes előnye 5-esély A döntetlen opció elérhető.

19.) 45/65-ös szám A kiértékelés alapja a 45-ös (Hurling-nél a 65-ös) szám lesz, függetlenül attól, hogy volt-e pontszerzés vagy nem.

20.) A legtöbb pontot szerző játékos a szezonban Az a játékos lesz a nyertes, aki a legtöbb pontot szerzi az All-Ireland bajnokságban. A fogadások érvénytelenek lesznek, ha a játékos nem vesz részt legalább egy mérkőzésen (beleértve a selejtezőket is).

21.) A csapat teljesítménye Előrejelezzük azt a pontos szakaszt, ahol a csapat kiesik a további küzdelmektől vagy éppen, hogy milyen végső helyezést ér el.

22.) A legtovább jutó együttes Mindkét együttesnek ugyanazon szakaszban kell kiesnie, hogy a dead-heat szabályok érvényesek legyenek. A tartományi bajnokság sorozata nem számít. Az a csapat lesz majd a nyertes, aki a legjobb helyezést éri el a selejtezőben és a kieséses szakaszban.

23.) Selejtezőt játszik/Felemeli a trófeát/Megnyeri a meccset/Nyer a hosszabbításban A fogadás kiértékelésénél a hosszabbítást is figyelembe veszik, ha ez volt a mérkőzésen.