Czym jest opcja 'Cash Out'?

W przypadku zakładów pojedynczych oraz zakładów kombi, partypoker.com może oferować opcję "Cash Out", czyli wypłaty przed rozliczeniem zakładu. Mimo, iż wynik zakładu nie jest jeszcze znany, osoba, która wniosła zakład, może odebrać wygraną. Jej wysokość zależna jest od przebiegu rozgrywki.

Przy pomocy opcji "Cash Out" możesz:

• chronić wygrane,
  • minimalizować straty,
  • zwiększyć stan konta bez dokonywania wpłaty.

Przykład:

Stawiasz 10 EUR w zakładzie live na to, że reprezentacja Hiszpanii pokona Włochy. Kurs tego zakładu wynosi 2,40.

Możliwość pierwsza: po 30 minutach gry Hiszpania zdobywa bramkę i obejmuje prowadzenie 1:0. Zwiększa to prawdopodobieństwo wygrania zakładu, oferujemy opcję wypłaty "Cash Out" w wysokości 18 EUR. Użytkownik może zdecydować się na bezpieczne 18 EUR lub poczekać do końca meczu, mając nadzieję, że Hiszpania go wygra.

Możliwość druga: po 30 minutach Włochy zdobywają bramkę i obejmują prowadzenie 0:1. Zwiększa to prawdopodobieństwo przegrania zakładu, więc oferujemy opcję wypłaty "Cash Out" w wysokości 6 EUR. Użytkownik może zdecydować się na minimalizację strat lub mieć nadzieję, że Hiszpania jednak wygra.

Opcja wcześniejszej wypłaty pojawia się w polu "Moje zakłady" pod kuponem zakładów (zakłady live) lub w zakładce "Cash Out" (w klasycznych zakładach).

partypoker.com nie gwarantuje, że opcja wcześniejszej wypłaty "Cash Out" będzie dostępna w przypadku wszystkich zakładów. Po wybraniu jej, system sprawdzi, czy jest dostępna dla danego zakładu. Jeśli zakład został zamrożony, rozliczony lub jego kurs uległ zmianie, opcja wcześniejszej wypłaty może być niedostępna. Zmiany kursów mogą zostać automatycznie zaakceptowane przed wniesieniem zakładu w zakładce "Ustawienia".